Wypożyczalnia Samochodów Tirgu Mures, Lotnisko

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Tirgu Mures, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Tirgu Mures, Lotnisko (TGM), Rumunia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wypozyczalnia samochodu w Tirgu Mures, Lotnisko (TGM), Rumunia

Najwyżej oceniona wypozyczalnia w Tirgu Mures, Lotnisko
AUTONOM
AUTONOM
8.8
/10
Wspaniale
8.7
/10
Końcowa cena wynajmu
9.1
/10
Czystość
8.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.9
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Tirgu Mures, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Autonom Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Tirgu Mures, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.8/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Autonom Rent A Car w klasie Mini jest Toyota Aygo za 70,85 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Rumunia jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Autonom Rent A Car w Tirgu Mures, Lotnisko to Seat Toledo, wynajmowana na 77,54 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy oferuje wypożyczalnia samochodów: Alamo (oceniony na 8.4/10 na 50+ klientów). Samochód Opel Astra, jest wynajmowany od 28,38 € dziennie.

  The cheapest car rental in Tirgu Mures, Lotnisko is Toyota Aygo from Global-Rent-A-Car. Its price is only 21,79 € per day. Global-Rent-A-Car was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w pobliskich lokalizacjach:

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Tirgu Mures, Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów

Autonom Rent A Car
8.8
/10
Wspaniale
Autonom Rent A Car
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Tirgu Mures, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Autonom Rent A Car pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Tirgu Mures, Lotnisko
AUTONOM Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)
Dane kontaktowe :
Targu Mures Airport - Ludus Km. 14.5, Targu Mures
+(4) 0749.033.323
Alamo
8.4
/10
Wspaniale
Alamo
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Tirgu Mures, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Alamo pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Tirgu Mures, Lotnisko
ALAMO Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)
Dane kontaktowe :
SERVICED BY ENTERPRISE, VIDRASAU SOS TARGU MURES LUDUS, TARGU MURES, 547612
726236564
AutoBoca
AutoBoca
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Tirgu Mures, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
AutoBoca pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Tirgu Mures, Lotnisko
AUTOBOCA Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)
Dane kontaktowe :
Targu - Mures Airport, E60, Recea
004 0735 877 856
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Tirgu Mures, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Global-Rent-A-Car pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Tirgu Mures, Lotnisko
GLOBAL RENT A CAR Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)
Dane kontaktowe :
E60, Recea , 547609
004 0735 877 856
Europcar
Europcar
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Tirgu Mures, Lotnisko
1 lokalizacja: pokaż adres
Europcar pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Tirgu Mures, Lotnisko
EUROPCAR Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)
Dane kontaktowe :
MEET & GREET SERVICE CALEA LUDUS KM 14.5, VIDRASAU, MURES, 547612
40 40 740198577

Inne popularne wyszukiwania - Tirgu Mures, Lotnisko (TGM)

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Tirgu Mures, Lotnisko (TGM). Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AUTONOM, ALAMO, AUTOBOCA, GLOBAL RENT A CAR & EUROPCAR