Autorent Târgu Mureşi Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Târgu Mureşi Lennujaam

Parimad autorendi Târgu Mureşi Lennujaam (TGM), Rumeenia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Târgu Mureşi Lennujaam (TGM), Rumeenia

Enim hinnatud tarnija on Târgu Mureşi Lennujaam
AUTONOM
AUTONOM
8.8
/10
Suurepärane
8.7
/10
Kogu raha väärtus
9.1
/10
Puhtus
8.8
/10
Teenindus autorendis
8.9
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Târgu Mureşi Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Autonom Rent A Car on Târgu Mureşi Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Autonom Rent A Car odavam sõiduk on Toyota Aygo Mini rendiklassi sõiduk, 70,51 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Rumeenia autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Autonom Rent A Car Târgu Mureşi Lennujaam-s, Seat Toledo, hinnaga 77,16 € päevas.

  Odavaimat Kompaktne autot pakub Alamo (hinnanguga 8.4/10 50+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Opel Astra, hinnaga 28,25 € päevas.

  Târgu Mureşi Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Aygo, firmalt Global-Rent-A-Car. Selle hind on ainult 21,68 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Global-Rent-A-Car-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)

Autorendi asukohad lähimates linnades

Târgu Mureşi Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Autonom Rent A Car
8.8
/10
Suurepärane
Autonom Rent A Car
Autorent lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Autonom Rent A Car rendiauto asukohad lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
AUTONOM Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)
Kontaktid:
Targu Mures Airport - Ludus Km. 14.5, Targu Mures
+(4) 0749.033.323
Alamo
8.4
/10
Suurepärane
Alamo
Autorent lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Alamo rendiauto asukohad lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
ALAMO Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)
Kontaktid:
SERVICED BY ENTERPRISE, VIDRASAU SOS TARGU MURES LUDUS, TARGU MURES, 547612
726236564
AutoBoca
AutoBoca
Autorent lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
AutoBoca rendiauto asukohad lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
AUTOBOCA Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)
Kontaktid:
Targu - Mures Airport, E60, Recea
004 0735 877 856
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
Autorent lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Global-Rent-A-Car rendiauto asukohad lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
GLOBAL RENT A CAR Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)
Kontaktid:
E60, Recea , 547609
004 0735 877 856
Europcar
Europcar
Autorent lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Europcar rendiauto asukohad lähedal Târgu Mureşi Lennujaam
EUROPCAR Târgu Mureşi Lennujaam (TGM)
Kontaktid:
MEET & GREET SERVICE CALEA LUDUS KM 14.5, VIDRASAU, MURES, 547612
40 40 740198577

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Târgu Mureşi Lennujaam (TGM). Saa odavad hinnad AUTONOM, ALAMO, AUTOBOCA, GLOBAL RENT A CAR & EUROPCAR autorendist