Van rent Kittila Lennujaam
10
00
10
00
Van rent Kittila Lennujaam

Van rent Kittila Lennujaam

Parimad autorendi Kittila Lennujaam (KTT), Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Kittila Lennujaam

BUDGET sees Kittila Lennujaam
BUDGET
BUDGET
9.4
/10
Suurepärane
7.6
/10
Kogu raha väärtus
10
/10
Puhtus
10
/10
Teenindus autorendis
9.8
/10
Auto võtmise protsess
9.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 500+ klientide arvustused

Kittila Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Kittila Lennujaam. Odavaimat Van-autot, Volkswagen Caddy, pakub addCar, Kittila Lennujaamlinnas. Selle hind algab 89,92 € päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Kittila Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Budget Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 500+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.4/10. Van-auto odaivaima hinnaga Kittila Lennujaam on Skoda Yeti Budget Car Rental. See maksab sulle umbes 142,16 € päevas.

  Budget Car Rental on Kittila Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.4/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Toyota Aygo Mini rendiklassi sõiduk, 38,60 € eest päevas.

  Kittila Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kinnisvara, hinnaga Budget Car Rental, alates 52,03 € päevas Seat Leon Estate eest.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Kittila Lennujaam-s, Skoda Fabia, hinnaga 38,80 € päevas.

  Soome, kõige populaarsem rendipakkuja on Scandia Rent (keskmine skoor 9.4/10, 250+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kinnisvara auto Kittila Lennujaam on Ford Focus Estate, mille hinnad algavad 51,16 € päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab Scandia Rent-s 79,82 € päeva eest, selle keskmine skoor on 9.4/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Kittila Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Volkswagen Up, firmalt Scandia Rent. Selle hind on ainult 34,33 € päevas. Scandia Rent-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 9.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Kittila Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
addCar
addCar
alates 38 € alates 90 €
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 34 € alates 80 € alates 146 € alates 98 € alates 101 €
Europcar
Europcar
alates 43 € alates 43 € alates 98 € alates 70 €
FiRent
FiRent
alates 60 € alates 127 € alates 87 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 42 € alates 44 € alates 108 € alates 159 € alates 141 € alates 94 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 39 € alates 39 € alates 213 € alates 142 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 48 € alates 95 € alates 182 € alates 160 € alates 137 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 49 € alates 145 € alates 183 € alates 286 € alates 165 € alates 92 €
Green-Motion
Green-Motion
alates 91 € alates 248 €

Autorent lähedal Kittila Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Kittila Lennujaam . Saa odavad hinnad Van autorendist