Auto nuoma Sion Airport

10
00
10
00
 Auto Nuoma

Auto nuoma Sion Airport

Best rental cars in Sion Airport (SIR), Šveicarija. No hidden charges. Free cancellation

Automobilių nuoma :country

Geriausiai įvertinti tiekėjai Sion Airport
HERTZ
HERTZ
8.6
/10
Puiku
7.8
/10
Bendra piniginė vertė
9.2
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Sion Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sion Airport, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Ford FiestaEkonominė automobilių nuomos klasės už 33,97 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Sion Airport yra Ekonominė su Hertz Car Hire kainomis pradedant nuo 33,97 € dienai už Ford Fiesta.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Šveicarija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Sion Airport yra Volvo V4039,96 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Šveicarija yra Europcar (įvertinimo vidurkis 8/10 balsavus 500+ klientų). Pigiausias Ekonominė automobilis Sion Airport yra Seat Ibiza, kainai prasidedant nuo 53,67 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf. Jo kaina prasideda nuo 60,71 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 8/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Sion Airport yra Ford FiestaHertz Car Hire. Jo kaina tik tai 33,97 € dienai. Hertz Car Hire buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Geriausios automobilių nuomos vietos netoli Sion Airport (SIR)

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Sion Airport Automobilių Nuomos Tiekėjai

Hertz Car Hire
8.6
/10
Puiku
Hertz Car Hire
Automobilių nuoma netoli Sion Airport
1 vieta: rodyti adresą
Hertz Car Hire automobilių nuomos vietos netoli Sion Airport
HERTZ Sion Airport (SIR)
Kontaktai:
Route de l'Aeroport, 1950
+41 (0)27 322 34 94
Europcar
8.4
/10
Puiku
Europcar
Automobilių nuoma netoli Sion Airport
3 vietos: rodyti adresus
Europcar automobilių nuomos vietos netoli Sion Airport
EUROPCAR Sion Airport (SIR)
Kontaktai:
AEROPORT DE SION, SION, 1950
41 27 3238888
EUROPCAR Aigle Railway Station 30.56 km / 18.99 mi
Kontaktai:
PLACE DE LA GARE 1, AIGLE, 1860
41 51 2246004
EUROPCAR Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mi
Kontaktai:
AVENUE NESTLE 28, VEVEY, 1800
41 21 9223180
Budget Car Rental
8.1
/10
Puiku
Budget Car Rental
Automobilių nuoma netoli Sion Airport
1 vieta: rodyti adresą
Budget Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Sion Airport
BUDGET Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mi
Kontaktai:
Avenue Du Clos Daubonne 1, AVENUE DU CLOS DAUBONNE 1, La Tour-De-Peilz, 1814
+41 021 9218860
Nomadcar
7.6
/10
Labai gerai
Nomadcar
Automobilių nuoma netoli Sion Airport
1 vieta: rodyti adresą
Nomadcar automobilių nuomos vietos netoli Sion Airport
NOMADCAR Montreux 40.9 km / 25.42 mi
Kontaktai:
Avenue des Alpes 45 , Montreux, 1820, Switzerland
0041215881321

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sion Airport (SIR). Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ & EUROPCAR