Araç Kiralama Sion Sion Havaalanı

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama Sion Sion Havaalanı

Sion Sion Havaalanı (SIR), İsviçre en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Sion Sion Havaalanı (SIR), İsviçre araç kiralama

Sion Sion Havaalanı en yüksek puanlı tedarikçi
HERTZ
HERTZ
8.6
/10
Mükemmel
7.8
/10
Paranın tam karşılığı
9.2
/10
Temizlik
8.8
/10
Şubede araç kiralama servisi
8.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.6
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
250 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Sion Sion Havaalanı araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Hertz Car Hire, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.6/10 puanlamasıyla, Sion Sion Havaalanı en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Hertz Car Hire en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $40,43 'ya Ford Fiesta.

  İsviçre en popüler kiralık araç grubu olan Kompakt için günlük $47,56 fiyatıyla Sion Sion Havaalanı Hertz Car Hire en ucuz araç, Volvo V40.

  Kompakt arasında en popüler model, Volkswagen Golf'tür. Europcar fiyatı günlük $72,25'dan başlamaktadır ve 500+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8/10'dır.

  Ford Fiesta, Sion Sion Havaalanı Hertz Car Hire en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $40,43'dır. Hertz Car Hire, 250+ müşteri tarafından ortalama 8.6/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Sion Sion Havaalanı (SIR) yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

 • Sion 1.78 km / 1.11 mil

Sion Sion Havaalanı Kiralık Araç Tedarikçileri

Hertz Car Hire
8.6
/10
Mükemmel
Hertz Car Hire
Sion Sion Havaalanı yakınında araç kiralama
Sion Sion Havaalanı yanındaki Hertz Car Hire araç kiralama yerleri
HERTZ Sion Sion Havaalanı (SIR)
İletişim Bilgileri:
Route de l'Aeroport, 1950
+41 (0)27 322 34 94
Europcar
8.4
/10
Mükemmel
Europcar
Sion Sion Havaalanı yakınında araç kiralama
Sion Sion Havaalanı yanındaki Europcar araç kiralama yerleri
EUROPCAR Sion Sion Havaalanı (SIR)
İletişim Bilgileri:
AEROPORT DE SION, SION, 1950
41 27 3238888
EUROPCAR Aigle Railway Station 30.56 km / 18.99 mil
İletişim Bilgileri:
PLACE DE LA GARE 1, AIGLE, 1860
41 51 2246004
EUROPCAR Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mil
İletişim Bilgileri:
AVENUE NESTLE 28, VEVEY, 1800
41 21 9223180
Budget Car Rental
8.1
/10
Mükemmel
Budget Car Rental
Sion Sion Havaalanı yakınında araç kiralama
Sion Sion Havaalanı yanındaki Budget Car Rental araç kiralama yerleri
BUDGET Vevey Downtown 46.95 km / 29.17 mil
İletişim Bilgileri:
Avenue Du Clos Daubonne 1, AVENUE DU CLOS DAUBONNE 1, La Tour-De-Peilz, 1814
+41 021 9218860
Nomadcar
7.6
/10
Çok İyi
Nomadcar
Sion Sion Havaalanı yakınında araç kiralama
Sion Sion Havaalanı yanındaki Nomadcar araç kiralama yerleri
NOMADCAR Montreux 40.9 km / 25.42 mil
İletişim Bilgileri:
Avenue des Alpes 45 , Montreux, 1820, Switzerland
0041215881321

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Sion Sion Havaalanı (SIR) bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır HERTZ & EUROPCAR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın