Autorent Bern, Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Bern, Lennujaam

Parimad autorendi Bern, Lennujaam (BRN), Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Bern, Lennujaam (BRN), Šveits

Enim hinnatud tarnija on Bern, Lennujaam
HERTZ
HERTZ
8.3
/10
Suurepärane
7.2
/10
Kogu raha väärtus
9.3
/10
Puhtus
8
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Bern, Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Hertz Car Hire on Bern, Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.3/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Nissan Micra Mini rendiklassi sõiduk, 66,14 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Hertz Car Hire Bern, Lennujaam-s, Volkswagen Golf, hinnaga 71,17 € päevas.

  Odavaimat Kompaktne autot pakub AVIS Car Rental (hinnanguga 7.7/10 250+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Opel Astra, hinnaga 129,49 € päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf 4Motion. Selle hind algab Europcar-s 72,76 € päeva eest, selle keskmine skoor on 8.1/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Bern, Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Opel Corsa, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 49,91 € päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Bern, Lennujaam (BRN)

Autorendi asukohad lähimates linnades

Bern, Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Europcar
8.4
/10
Suurepärane
Europcar
Autorent lähedal Bern, Lennujaam
3 asukohad: näita aadresse
Europcar rendiauto asukohad lähedal Bern, Lennujaam
EUROPCAR Bern, Lennujaam (BRN)
Kontaktid:
BELP AIRPORT SERVICE, BERN, 3123
41 31 3817555
EUROPCAR Fribourg 29.53 km / 18.35 mi
Kontaktid:
AMAG AUTOMOBILES ET MOTEURS SA ROUTE DE VILLARS 105, FRIBOURG, 1701
41 26 4084112
EUROPCAR Interlaken 37.08 km / 23.04 mi
Kontaktid:
HOTEL METROPOLE HOEHEWEG 37, INTERLAKEN, 3800
41 33 8232840
Hertz Car Hire
8.3
/10
Suurepärane
Hertz Car Hire
Autorent lähedal Bern, Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Hertz Car Hire rendiauto asukohad lähedal Bern, Lennujaam
HERTZ Bern, Lennujaam (BRN)
Kontaktid:
Airport Terminal, 3123
+41 (0)31 318 21 60
AVIS Car Rental
7.7
/10
Väga hea
AVIS Car Rental
Autorent lähedal Bern, Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal Bern, Lennujaam
AVIS Bern, Lennujaam (BRN)
Kontaktid:
Flughafen Bern Belp, Bern, 3123
(41) 31 3781515
Budget Car Rental
7.4
/10
Väga hea
Budget Car Rental
Autorent lähedal Bern, Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Bern, Lennujaam
BUDGET Bern, Lennujaam (BRN)
Kontaktid:
Flughafen Bern Belp, Bern, 3123
41 31 378 1515
Edel-Stark
Edel-Stark
Autorent lähedal Bern, Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Edel-Stark rendiauto asukohad lähedal Bern, Lennujaam
EDEL & STARK Solothurn Zuchwil 33.16 km / 20.6 mi
Kontaktid:
Solothurn, Delivery and Collection, Solothurn, 4500
+41 62 295 15 15

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Bern, Lennujaam (BRN). Saa odavad hinnad HERTZ, EUROPCAR, AVIS & BUDGET autorendist