Půjčovna aut Bern Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Bern Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Bern Letiště (BRN), Švýcarsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Bern Letiště (BRN), Švýcarsko

Nejlépe hodnocený dodavatel v Bern Letiště
HERTZ
HERTZ
8.3
/10
Vynikající
7.2
/10
Celková hodnota za peníze
9.3
/10
Čistota
8
/10
Servis na recepci
8.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Bern Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Bern Letiště s průměrným skóre 8.3/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Nissan Micra z Mini za cenu 65,41 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švýcarsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Bern Letiště je Volkswagen Golf, cena za 70,39 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf 4Motion. Jeho cena začíná od 71,97 € za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Bern Letiště je Opel Corsa z Budget Car Rental. Její cena je pouze 49,36 € za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.4/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Bern Letiště (BRN)

Půjčovna aut v nejbližších městech

Bern Letiště Dodavatelé Aut

Europcar
8.4
/10
Vynikající
Europcar
Půjčovna aut v okolí Bern Letiště
Europcar půjčovna aut poblíž Bern Letiště
EUROPCAR Bern Letiště (BRN)
Kontakty:
BELP AIRPORT SERVICE, BERN, 3123
41 31 3817555
EUROPCAR Fribourg 29.53 km / 18.35 mi
Kontakty:
AMAG AUTOMOBILES ET MOTEURS SA ROUTE DE VILLARS 105, FRIBOURG, 1701
41 26 4084112
EUROPCAR Interlaken 37.08 km / 23.04 mi
Kontakty:
HOTEL METROPOLE HOEHEWEG 37, INTERLAKEN, 3800
41 33 8232840
Hertz Car Hire
8.3
/10
Vynikající
Hertz Car Hire
Půjčovna aut v okolí Bern Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Hertz Car Hire půjčovna aut poblíž Bern Letiště
HERTZ Bern Letiště (BRN)
Kontakty:
Airport Terminal, 3123
+41 (0)31 318 21 60
AVIS Car Rental
7.7
/10
Velmi dobře
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Bern Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Bern Letiště
AVIS Bern Letiště (BRN)
Kontakty:
Flughafen Bern Belp, Bern, 3123
(41) 31 3781515
Budget Car Rental
7.4
/10
Velmi dobře
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Bern Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Bern Letiště
BUDGET Bern Letiště (BRN)
Kontakty:
Flughafen Bern Belp, Bern, 3123
41 31 378 1515
Edel-Stark
Edel-Stark
Půjčovna aut v okolí Bern Letiště
1 umístění: zobrazit adresu
Edel-Stark půjčovna aut poblíž Bern Letiště
EDEL & STARK Solothurn Zuchwil 33.16 km / 20.6 mi
Kontakty:
Solothurn, Delivery and Collection, Solothurn, 4500
+41 62 295 15 15

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Bern Letiště (BRN). Získejte levné ceny pro HERTZ, EUROPCAR, AVIS & BUDGET půjčovna aut