THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani

12
Eki
Per
2023
10
00
19
Eki
Per
2023
10
00
 Araç Kiralama

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani

Pointe A Pitre Havaalani (PTP), Guadalup en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani

THRIFTY kiralama THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani

THRIFTY Pointe A Pitre HavaalaniTHRIFTY
THRIFTY
THRIFTY
7.5
/10
Çok İyi
7.7
/10
Paranın tam karşılığı
6.8
/10
Temizlik
7.4
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.2
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.2
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
50 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Pointe A Pitre Havaalani araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Pointe A Pitre Havaalani Thrifty Car Rental kiralık araçları, 50+ müşteri tarafından 7.5/10 şeklinde puanlanmıştır. Pointe A Pitre Havaalani Thrifty Car Rental en ucuz araba, Mini sınıfı kiralık araç olan Peugeot 108. Günlük fiyatı sadece $12,12.

  Guadalup çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Pointe A Pitre Havaalani Thrifty Car Rental en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Peugeot 208 tarafından günlük $14,36 olarak sunulmuştur.

  SIXT Rent A Car, 100+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.3/10 puanlamasıyla, Pointe A Pitre Havaalani en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. SIXT Rent A Car en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $11,92 'ya Ford Fiesta.

  Guadalup en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $11,92 fiyatıyla Pointe A Pitre Havaalani SIXT Rent A Car en ucuz araç, Ford Fiesta.

  En ucuz Ekonomi aracı, Thrifty Car Rental tarafından sunulmuştur (50+ müşteri tarafından 7.5/10 olarak değerlendirilmiştir.). Araç, günlük $14,36 fiyatıyla Peugeot 208.

  Ford Fiesta, Pointe A Pitre Havaalani SIXT Rent A Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $11,92'dır. SIXT Rent A Car, 100+ müşteri tarafından ortalama 8.3/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Popüler araba grupları

Ucuz arabalar Pointe A Pitre Havaalani

Cheapest cars
Peugeot 108 Mini
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 108
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$12,12 /day
Peugeot 208 Ekonomi
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 208
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$14,36 /day
Peugeot 308 Compact
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 308
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$40,44 /day

Compact car rental at Pointe A Pitre Havaalani

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Peugeot 308 Compact
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 308
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$40,44 /day

Economy car rental at Pointe A Pitre Havaalani

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Peugeot 208 Ekonomi
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 208
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$14,36 /day

Mini car rental at Pointe A Pitre Havaalani

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Peugeot 108 Mini
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Havaalani Peugeot 108
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
$12,12 /day

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

THRIFTY
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Thrifty Car Rental
Adres: Aéroport Pôle Caraïbes, Pointe-à-Pitre International Airport 4.271 reviews, Les Abymes, 97139
Telefon: 590211346
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.
Değerlendirme: 7.5/10, Şöyle ki Çok İyi

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani yakınındaki THRIFTY araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki THRIFTY kiralık araç

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Limanda araç kiralama

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

THRIFTY Pointe A Pitre Havaalani bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır THRIFTY kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın