THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

12
Říj
čt
2023
10
00
19
Říj
čt
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Pointe A Pitre Letiště (PTP), Guadeloupe. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

Půjčovna THRIFTY THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

THRIFTY v THRIFTY Pointe A Pitre Letiště
THRIFTY
THRIFTY
7.5
/10
Velmi dobře
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
6.8
/10
Čistota
7.4
/10
Servis na recepci
7.2
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 50+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Pointe A Pitre Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Thrifty Car Rental v Pointe A Pitre Letiště hodnotilo 50+ zákaznku se skóre 7.5/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Thrifty Car Rental v Pointe A Pitre Letiště je třída Peugeot 108 Mini. Její cena je pouze 12,12 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Guadeloupe. Nejlevnější Ekonomika vůz z Thrifty Car Rental v Pointe A Pitre Letiště předkládá Peugeot 208 za 14,36 US$ za den.

  SIXT Rent A Car je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Pointe A Pitre Letiště s průměrným skóre 8.3/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z SIXT Rent A Car je třída Ford Fiesta z Ekonomika za cenu 11,92 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Guadeloupe, což je Ekonomika, nejlevnější auto z SIXT Rent A Car v Pointe A Pitre Letiště je Ford Fiesta, cena za 11,92 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika představuje Thrifty Car Rental (ohodnoceno 7.5/10 od 50+ zákazníků). Vozidlo je Peugeot 208, za cenu 14,36 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Pointe A Pitre Letiště je Ford Fiesta z SIXT Rent A Car. Její cena je pouze 11,92 US$ za den. SIXT Rent A Car bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.3/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Oblíbené skupiny aut

Nejlevnější auta Pointe A Pitre Letiště

Cheapest cars
Peugeot 108 Mini
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 108
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
12,12 US$ /day
Peugeot 208 Úsporné vozidlo
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 208
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
14,36 US$ /day
Peugeot 308 Kompaktní
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 308
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
40,44 US$ /day

Compact car rental at Pointe A Pitre Letiště

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Peugeot 308 Kompaktní
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 308
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
40,44 US$ /day

Economy car rental at Pointe A Pitre Letiště

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Peugeot 208 Úsporné vozidlo
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 208
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
14,36 US$ /day

Mini car rental at Pointe A Pitre Letiště

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Peugeot 108 Mini
thrifty
Car rental Pointe A Pitre Letiště Peugeot 108
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
12,12 US$ /day

Informace o THRIFTY v THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

THRIFTY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Thrifty Car Rental
Adresa: Aéroport Pôle Caraïbes, Pointe-à-Pitre International Airport 4.271 reviews, Les Abymes, 97139
Telefon: 590211346
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 7.5/10, který je Velmi dobře

THRIFTY pujčovna aut blízko THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

THRIFTY půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí THRIFTY Pointe A Pitre Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v přístavu

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v THRIFTY Pointe A Pitre Letiště. Získejte levné ceny pro THRIFTY půjčovna aut