Džipas Auto nuoma Bhisho

10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Bhisho

Džipas Auto nuoma Bhisho

Best rental cars in Bhisho, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Bhisho

Bhisho automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Bhisho. Pigiausias Džipas automobilis yra Nissan QashqaiDollar Car Rental Bhisho. Jo kaina prasideda nuo 31,49 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Bhisho yra Ford Fiesta23,44 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 11,55 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bhisho yra Hyundai i10Budget Car Rental. Jo kaina tik tai 10,61 € dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos East London Oro Uostas (ELS)

Mini Ekonominė Didelė Luxury Furgonas Džipas Egzotiška
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 13 € nuo 16 € nuo 41 € nuo 31 € nuo 27 € nuo 31 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 13 € nuo 16 € nuo 41 € nuo 48 € nuo 27 € nuo 34 €
Europcar
Europcar
nuo 16 € nuo 23 € nuo 30 € nuo 39 €
Firefly
Firefly
nuo 14 € nuo 17 € nuo 47 € nuo 47 € nuo 60 € nuo 39 €
Hertz
Hertz
nuo 19 € nuo 21 € nuo 48 € nuo 48 € nuo 51 € nuo 40 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 17 € nuo 18 € nuo 50 € nuo 54 € nuo 42 € nuo 40 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 15 € nuo 12 € nuo 53 € nuo 53 € nuo 31 € nuo 44 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 14 € nuo 22 € nuo 36 € nuo 46 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 17 € nuo 20 € nuo 72 € nuo 33 € nuo 46 €
First Car Rental
First Car Rental
nuo 17 € nuo 18 € nuo 56 € nuo 82 € nuo 47 € nuo 48 € nuo 157 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 14 € nuo 27 € nuo 59 € nuo 59 € nuo 32 € nuo 60 €

Džipas automobilių nuomos vietos netoli Bhisho

Džipas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Džipas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Bhisho

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bhisho. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas