Maastur rent Bhisho

10
00
10
00
Maastur rent Bhisho

Maastur rent Bhisho

Parimad autorendi Bhisho, Lõuna-Aafrika. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Bhisho

Bhisho autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Bhisho. Odavaimat Maastur-autot, Nissan Qashqai, pakub Dollar Car Rental, Bhisholinnas. Selle hind algab 31,49 € päevas.

  Kõige populaarsem Lõuna-Aafrika autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar Bhisho-s, Ford Fiesta, hinnaga 23,44 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab Budget Car Rental-s 11,55 € päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Bhisho kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 10,61 € päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad East Londoni Lennujaam (ELS)

Mini Majandus Täispikkus Luksus Van Maastur Eksootiline
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 13 € alates 16 € alates 41 € alates 31 € alates 27 € alates 31 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 13 € alates 16 € alates 41 € alates 48 € alates 27 € alates 34 €
Europcar
Europcar
alates 16 € alates 23 € alates 30 € alates 39 €
Firefly
Firefly
alates 14 € alates 17 € alates 47 € alates 47 € alates 60 € alates 39 €
Hertz
Hertz
alates 19 € alates 21 € alates 48 € alates 48 € alates 51 € alates 40 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 17 € alates 18 € alates 50 € alates 54 € alates 42 € alates 40 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 15 € alates 12 € alates 53 € alates 53 € alates 31 € alates 44 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
alates 14 € alates 22 € alates 36 € alates 46 €
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
alates 17 € alates 20 € alates 72 € alates 33 € alates 46 €
First Car Rental
First Car Rental
alates 17 € alates 18 € alates 56 € alates 82 € alates 47 € alates 48 € alates 157 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 14 € alates 27 € alates 59 € alates 59 € alates 32 € alates 60 €

Maastur autorent lähedal Bhisho

Maastur rentimine lennujaamades

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Bhisho

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Bhisho . Saa odavad hinnad Maastur autorendist