Pakettiauton vuokraus Prague Main Railway Station

15
heinä
su
2024
10
0
22
heinä
su
2024
10
Pakettiauton vuokraus Prague Main Railway Station

Paras vuokra-auto Prague Main Railway Station, Tšekin tasavalta. Ei piilotettuja maksuja. Ilmainen peruutus

WHEEGO Prague Main Railway StationALAMO Prague Main Railway StationBUDGET Prague Main Railway StationSIXT Prague Main Railway StationFLIZZR Prague Main Railway StationENTERPRISE Prague Main Railway StationGREEN MOTION Prague Main Railway StationTHRIFTY Prague Main Railway StationAVIS Prague Main Railway StationHERTZ Prague Main Railway Station

Halvat vuokra-auto Prague Main Railway Station hinnat

Tila-auto vuokraus Prague Main Railway Station

Tila-auto ajoneuvot, jotka tunnetaan myös nimillä pakettiautot tai minibussit, edustavat tilavuutta ja monipuolisuutta kuljetuksessa. Pikkubussin vuokraaminen tarjoaa runsaasti tilaa sekä matkustajille että lastille, mikä tekee siitä täydellisen valinnan perhelomille tai ryhmäretkille. Nämä ajoneuvot ovat tunnettuja käytännöllisyydestään ja mukavuudestaan, tarjoten joustavia istuinjärjestelyjä ja runsaasti säilytystilaa. Pikkubussien segmentissä kärkikamppailijoihin kuuluvat Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival ja Volkswagen Multivan, Mercedes V Class, Opel Vivaro, Ford Custom, Toyota Proace ja Ford Tourneo. Pikkubussin vuokraaminen takaa sinulle ja matkakumppaneillesi mukavan ja nautinnollisen matkakokemuksen.

Mercedes V Class

tai vastaava Tila-auto
SIXT Prague Main Railway Station
Autonvuokraus Prague Main Railway Station Mercedes V Class
8 paikkaa | 3 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 237,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Opel Vivaro

    tai vastaava Tila-auto
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    8 paikkaa | 3 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 277,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Ford Custom

    tai vastaava Tila-auto
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Ford Custom
    7 paikkaa | 2 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 348,00 $/päivä

    Toyota Proace

    tai vastaava Tila-auto
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Toyota Proace
    8 paikkaa | 3 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 496,00 $/päivä

    Ford Tourneo

    tai vastaava Tila-auto
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Ford Tourneo
    7 paikkaa | 2 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 714,00 $/päivä

    9-paikkainen vuokraus Prague Main Railway Station

    9-paikkainen pakettiauto, jota kutsutaan myös nimellä 8- tai 9-paikkainen tila-auto tai 8- tai 9-paikkainen tila-auto, on suunniteltu erityisesti suurten ryhmien mukavaan majoittamiseen. Nämä pakettiautot tarjoavat tilavia istuimia jopa kahdeksalle tai yhdeksälle matkustajalle, varmistaen riittävästi tilaa kaikille. Joustavien istuinkonfiguraatioiden ja riittävän tavaratilan ansiosta ne soveltuvat monenlaisiin matkustustarpeisiin. 8- tai 9-paikkaiset pakettiautot takaavat turvallisen matkan kaikille matkustajille edistyneiden ominaisuuksien avulla, mikä antaa sekä kuljettajille että matkustajille luottamusta. Tässä kategoriassa etsityimpiä malleja ovat Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter ja Renault Trafic, Renault Trafic ja Opel Vivaro. Päätös vuokrata 8- tai 9-paikkainen pakettiauto takaa huolettoman matkan sinulle ja ryhmällesi, tarjoten runsaasti tilaa sekä matkustajille että matkatavaroille, tehdäkseen jokaisesta matkasta mukavan ja nautinnollisen.

    Renault Trafic

    tai vastaava 9-paikkainen
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Renault Trafic
    9 paikkaa | 4 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 145,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Opel Vivaro

    tai vastaava 9-paikkainen
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    9 paikkaa | 4 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 237,00 $/päivä

    7-paikkainen vuokraus Prague Main Railway Station

    7-paikkainen pakettiauto, tunnetaan myös nimellä 7-paikkainen tila-auto tai 7-8-paikkainen MPV, on suunniteltu majoittamaan suuria perheitä tai ryhmiä helposti ja mukavasti. Nämä pakettiautot tarjoavat runsaasti istumapaikkoja jopa seitsemälle tai kahdeksalle matkustajalle, varmistaen että kaikilla on tarpeeksi tilaa matkustaa mukavasti. Niiden tilavien sisätilojen ja monipuolisten istuinmukavuuksien ansiosta ne tarjoavat joustavuutta erilaisiin tarpeisiin, olipa kyse sitten matkustajien tai tavaroiden kuljettamisesta. Perhepakettiautot on varustettu edistyneillä turvallisuusominaisuuksilla, jotka takaavat turvallisen matkan kaikille matkustajille, tarjoten mielenrauhaa vanhemmille ja huoltajille. Tässä luokassa suosittuja malleja ovat Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona ja Volkswagen Sharan, Mercedes Vito ja Peugeot 5008. 7-8-paikkaisen pakettiauton vuokraaminen takaa mukavan ja miellyttävän matkan kaikille matkustajille ja tavaralle.

    Mercedes Vito

    tai vastaava 7-paikkainen
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Mercedes Vito
    7 paikkaa | 1 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 200,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Peugeot 5008

    tai vastaava 7-paikkainen
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Peugeot 5008
    7 paikkaa | 1 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 238,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Halpoja autoja

    Renault Trafic

    tai vastaava 9-paikkainen
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Renault Trafic
    9 paikkaa | 4 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 145,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Opel Vivaro

    tai vastaava 9-paikkainen
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    9 paikkaa | 4 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 237,00 $/päivä

    Mercedes V Class

    tai vastaava Tila-auto
    SIXT Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Mercedes V Class
    8 paikkaa | 3 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 237,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Opel Vivaro

    tai vastaava Tila-auto
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    8 paikkaa | 3 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 277,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Ford Custom

    tai vastaava Tila-auto
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Ford Custom
    7 paikkaa | 2 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 348,00 $/päivä

    Toyota Proace

    tai vastaava Tila-auto
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Toyota Proace
    8 paikkaa | 3 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 496,00 $/päivä

    Ford Tourneo

    tai vastaava Tila-auto
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Ford Tourneo
    7 paikkaa | 2 laukkua
  • Ilmastointi
  • alkaen 714,00 $/päivä

    Mercedes Vito

    tai vastaava 7-paikkainen
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Mercedes Vito
    7 paikkaa | 1 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 200,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Peugeot 5008

    tai vastaava 7-paikkainen
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Autonvuokraus Prague Main Railway Station Peugeot 5008
    7 paikkaa | 1 laukkua
  • Automaattivaihteisto
  • Ilmastointi
  • alkaen 238,00 $/päivä
    Polttoainekäytäntö:Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä

    Prague Main Railway Station autonvuokrausyritykset

    SIXT
    SIXT Prague Main Railway Station

    8.8

    Erinomainen
    Perustuu 25+ asiakasarvosteluun

    Rahalle vastinetta

    8.5

    Puhtaus

    9.1

    Palvelu vuokraustiskillä

    9.0

    Auton hakeminen

    8.8

    Auton jättäminen

    9.0
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Nuori kuljettaja Maksuton peruutus
    Keskimääräinen odotusaika
    alkaen 48,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    SIXT autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    SIXT Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Aviaticka 1, Praha, 160 08
    Puhelinnumero: +420-222324995
    • Maanantai
      08:00-22:00
    • Tiistai
      08:00-22:00
    • Keskiviikko
      08:00-22:00
    • Torstai
      08:00-22:00
    • Perjantai
      08:00-22:00
    • Lauantai
      08:00-20:00
    • Sunnuntai
      08:00-22:00
    SIXT Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
    Puhelinnumero: +420-222324995
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    SIXT Prague Main Railway Station
    Osoite: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
    Puhelinnumero: +420-222324995
    • Maanantai
      08:00-20:00
    • Tiistai
      08:00-20:00
    • Keskiviikko
      08:00-20:00
    • Torstai
      08:00-20:00
    • Perjantai
      08:00-20:00
    • Lauantai
      08:00-20:00
    • Sunnuntai
      08:00-20:00
    SIXT Prague 42.35 km/1.46 mi
    Osoite: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
    Puhelinnumero: +420-2-22324995
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    SIXT Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
    Puhelinnumero: +420-2-22324995
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    BUDGET
    BUDGET Prague Main Railway Station

    8.3

    Erinomainen
    Perustuu 250+ asiakasarvosteluun

    Rahalle vastinetta

    8.0

    Puhtaus

    8.4

    Palvelu vuokraustiskillä

    8.6

    Auton hakeminen

    8.5

    Auton jättäminen

    8.0
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Nuori kuljettaja Maksuton peruutus
    Keskimääräinen odotusaika
    alkaen 30,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    BUDGET autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    BUDGET Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Europort, Aviaticka 1092/8, Praha 6, 16000, 0
    Puhelinnumero: 00420602165104
    • Maanantai
      08:00-20:00
    • Tiistai
      08:00-20:00
    • Keskiviikko
      08:00-20:00
    • Torstai
      08:00-20:00
    • Perjantai
      08:00-20:00
    • Lauantai
      08:00-20:00
    • Sunnuntai
      08:00-20:00
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Osoite: Main Railway Station Prague Wilsonova 300/8, Wilsonova 300/8, Prague, 11000, 0
    Puhelinnumero: 420-22-2319595
    • Maanantai
      08:00-20:00
    • Tiistai
      08:00-20:00
    • Keskiviikko
      08:00-20:00
    • Torstai
      08:00-20:00
    • Perjantai
      08:00-20:00
    • Lauantai
      08:00-20:00
    • Sunnuntai
      08:00-20:00
    AVIS
    AVIS Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Erikoistarjous: Ennakkoilmoittautuminen saatavilla
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Nuori kuljettaja Maksuton peruutus
    alkaen 96,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    AVIS autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    AVIS Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Airport Ruzyne, Prague 6 Airport, 160 08, 0
    Puhelinnumero: +420 235362420
    • Maanantai
      08:00-20:00
    • Tiistai
      08:00-20:00
    • Keskiviikko
      08:00-20:00
    • Torstai
      08:00-20:00
    • Perjantai
      08:00-20:00
    • Sunnuntai
      12:00-20:00
    AVIS Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Pod Koupalistem 881, Kosmonosy, Kosmonosy, 293 06
    Puhelinnumero: 420 724 879 505
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    AVIS Prague Main Railway Station
    Osoite: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
    Puhelinnumero: +420 221851225
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    AVIS Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
    Puhelinnumero: +420 221851225
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    RIGHT CARS
    RIGHT CARS Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Kilometrimäärä:Rajoitettu kilometrimäärä
    Nuori kuljettaja
    alkaen 25,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    RIGHT CARS autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    RIGHT CARS Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Prague Airport , Aviaticka 1092/8 , Prague, 161 00
    Puhelinnumero: 00420228881274
    • Maanantai
      08:00-19:59
    • Tiistai
      08:00-19:59
    • Keskiviikko
      08:00-19:59
    • Torstai
      08:00-19:59
    • Perjantai
      08:00-19:59
    • Lauantai
      08:00-19:59
    • Sunnuntai
      08:00-19:59
    ENTERPRISE
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 34,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    ENTERPRISE autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    ENTERPRISE Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
    Puhelinnumero: 777219692
    • Maanantai
      07:00-22:00
    • Tiistai
      07:00-22:00
    • Keskiviikko
      07:00-22:00
    • Torstai
      07:00-22:00
    • Perjantai
      07:00-22:00
    • Lauantai
      07:00-22:00
    • Sunnuntai
      07:00-22:00
    ENTERPRISE Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 00420734171938
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 00420734171938
    • Maanantai
      08:00-18:00
    • Tiistai
      08:00-18:00
    • Keskiviikko
      08:00-18:00
    • Torstai
      08:00-18:00
    • Perjantai
      08:00-18:00
    • Lauantai
      08:00-18:00
    • Sunnuntai
      08:00-18:00
    ENTERPRISE Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 00420734171938
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    ALAMO
    ALAMO Prague Main Railway Station

    8.8

    Erinomainen
    Perustuu 25+ asiakasarvosteluun

    Rahalle vastinetta

    8.5

    Puhtaus

    9.5

    Palvelu vuokraustiskillä

    8.6

    Auton hakeminen

    9.0

    Auton jättäminen

    8.5
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Erikoistarjous: Ennakkoilmoittautuminen saatavilla
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    Keskimääräinen odotusaika
    alkaen 40,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    ALAMO autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    ALAMO Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
    Puhelinnumero: 777219692
    • Maanantai
      07:00-22:00
    • Tiistai
      07:00-22:00
    • Keskiviikko
      07:00-22:00
    • Torstai
      07:00-22:00
    • Perjantai
      07:00-22:00
    • Lauantai
      07:00-22:00
    • Sunnuntai
      07:00-22:00
    ALAMO Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 734171938
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 734171938
    • Maanantai
      08:00-18:00
    • Tiistai
      08:00-18:00
    • Keskiviikko
      08:00-18:00
    • Torstai
      08:00-18:00
    • Perjantai
      08:00-18:00
    • Lauantai
      08:00-18:00
    • Sunnuntai
      08:00-18:00
    ALAMO Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Puhelinnumero: 734171938
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    GREEN MOTION
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Lentokenttämaksu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 120,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    GREEN MOTION autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    GREEN MOTION Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Vaclav Havel Airport Prague, Aviatická 1092/8, Prague 6 , P.C 161 00
    Puhelinnumero: 00 420 725 293 523
    • Maanantai
      09:00-17:29
    • Tiistai
      09:00-17:29
    • Keskiviikko
      09:00-17:29
    • Torstai
      09:00-17:29
    • Perjantai
      09:00-17:29
    • Lauantai
      09:00-17:29
    • Sunnuntai
      09:00-17:29
    GREEN MOTION Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Puhelinnumero: 00 420 725 293 518
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Osoite: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Puhelinnumero: 00 420 725 293 518
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    GREEN MOTION Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Puhelinnumero: 00 420 725 293 518
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    HERTZ
    HERTZ Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Not specified
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 38,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    HERTZ autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    HERTZ Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Prague Vaclav Havel Airport, Aviaticka Ul (parking Building, Prague, 16008
    Puhelinnumero: 225345021
    • Maanantai
      08:00-22:00
    • Tiistai
      08:00-22:00
    • Keskiviikko
      08:00-22:00
    • Torstai
      08:00-22:00
    • Perjantai
      08:00-22:00
    • Lauantai
      08:00-22:00
    • Sunnuntai
      08:00-22:00
    HERTZ Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: 225345041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    HERTZ Prague Main Railway Station
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: 225345041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    HERTZ Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: 225345041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    FIREFLY
    FIREFLY Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Kilometrimäärä:Rajoitettu kilometrimäärä
    alkaen 42,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    FIREFLY autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    FIREFLY Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Letiste Vaclava Havla, Prague 6 , 161 00
    Puhelinnumero: 420,225,345,021
    • Maanantai
      08:00-21:29
    • Tiistai
      08:00-21:29
    • Keskiviikko
      08:00-21:29
    • Torstai
      08:00-21:29
    • Perjantai
      08:00-21:29
    • Lauantai
      08:00-21:29
    • Sunnuntai
      08:00-21:29
    SURPRICE
    SURPRICE Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Tapaa ja tervehdi
    Polttoainekäytäntö: Same to Same
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 58,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    SURPRICE autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    SURPRICE Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Aviatická 1092/8, Praha, Ruzyne, PSC 161 00, Prague
    Puhelinnumero: (+42077) 5555372, (+42077) 6205692
    • Maanantai
      08:30-16:29
    • Tiistai
      08:30-16:29
    • Keskiviikko
      08:30-16:29
    • Torstai
      08:30-16:29
    • Perjantai
      08:30-16:29
    • Lauantai
      08:30-16:29
    • Sunnuntai
      08:30-16:29
    SURPRICE Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Politickych veznu 1597/19, praha 1, 11000 , Prague
    Puhelinnumero: 00420775555372 , 00420776051119
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    CARWIZ
    CARWIZ Prague Main Railway Station

    8.8

    Erinomainen
    Perustuu 10+ asiakasarvosteluun

    Rahalle vastinetta

    8.0

    Puhtaus

    9.3

    Palvelu vuokraustiskillä

    9.1

    Auton hakeminen

    8.8

    Auton jättäminen

    9.0
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Polttoainekäytäntö: Same to Same
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Erikoistarjous: Erikoisalennus
    Tiepalvelu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Maksuton peruutus
    Keskimääräinen odotusaika
    alkaen 22,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    CARWIZ autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    CARWIZ Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Aviaticka 8, Prague Ruzyne
    Puhelinnumero: +420725293521
    • Maanantai
      08:00-17:59
    • Tiistai
      08:00-17:59
    • Keskiviikko
      08:00-17:59
    • Torstai
      08:00-17:59
    • Perjantai
      08:00-17:59
    • Lauantai
      00:00-23:59
    • Sunnuntai
      00:00-23:59
    WHEEGO
    WHEEGO Prague Main Railway Station

    9.1

    Erinomainen
    Perustuu 10+ asiakasarvosteluun

    Rahalle vastinetta

    8.9

    Puhtaus

    9.2

    Palvelu vuokraustiskillä

    9.1

    Auton hakeminen

    9.1

    Auton jättäminen

    9.2
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Matkustaminen veloituksetta sukkulaliikenteen bussilla
    Kilometrimäärä:Rajoitettu kilometrimäärä
    Keskimääräinen odotusaika
    alkaen 28,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    WHEEGO autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    WHEEGO Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Off Airport
    Puhelinnumero: +420 468 006 000 / +420 733 532 098
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Osoite: Lighthouse Towers, Prague 7
    Puhelinnumero: +420 733 532 098
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    THRIFTY
    THRIFTY Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Noutotyyppi: Haku lentokentältä
    Kilometrimäärä:Rajoitettu kilometrimäärä
    alkaen 51,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    THRIFTY autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    THRIFTY Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Aviaticka 1082/10, Aviaticka 1082/10, Prague, 16100
    Puhelinnumero: 225345021
    • Maanantai
      08:00-22:00
    • Tiistai
      08:00-22:00
    • Keskiviikko
      08:00-22:00
    • Torstai
      08:00-22:00
    • Perjantai
      08:00-22:00
    • Lauantai
      08:00-22:00
    • Sunnuntai
      08:00-22:00
    THRIFTY Praha Keskusta0.75 km/0.46 mi
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    THRIFTY Prague Main Railway Station
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    THRIFTY Prague City3.31 km/2.06 mi
    Osoite: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Puhelinnumero: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Aukioloajat eivät ole saatavilla
    ACE
    ACE Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoittamaton kilometrimäärä
    Tiepalvelu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 116,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    ACE autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    ACE Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Aviaticka 1092/8, Praha 6, Prague, Czech Republic, 161 00
    • Maanantai
      08:00-21:59
    • Tiistai
      08:00-21:59
    • Keskiviikko
      08:00-21:59
    • Torstai
      08:00-21:59
    • Perjantai
      08:00-21:59
    • Lauantai
      08:00-21:59
    • Sunnuntai
      08:00-21:59
    AUTO-UNION
    AUTO-UNION Prague Main Railway Station
    Cartes acceptées lors du retrait: Vain luottokortti
    Polttoainekäytäntö: Täydestä täyteen
    Kilometrimäärä:Rajoitettu kilometrimäärä
    Erikoistarjous: Ylimääräinen kuljettaja veloituksetta
    Tiepalvelu Yhteentörmäysvakuutuksen vapautus (CDW) Varkausvakuutus (TW) Kolmannen osapuolen vastuuvakuutus Maksuton peruutus
    alkaen 30,00 $/päivä
    Autonvuokraus lähellä kaupunkia Prague Main Railway Station
    AUTO-UNION autonvukrauspaikat lähellä kohdetta Prague Main Railway Station
    AUTO-UNION Ruzyněn kansainvälinen lentoasema11.76 km/7.31 mi
    Osoite: Prague Airport, Prague
    • Maanantai
      08:00-19:59
    • Tiistai
      08:00-19:59
    • Keskiviikko
      08:00-19:59
    • Torstai
      08:00-19:59
    • Perjantai
      08:00-19:59
    • Lauantai
      09:00-17:59
    • Sunnuntai
      09:00-16:59

    Halpa Pakettiauton vuokraus Prague Main Railway Station

    Pakettiauton-autovuokraus lentokentiltä

    Pakettiauton-autovuokraus lähikaupungeissa

    Pakettiauton Autonvuokrauspaikat lähika Prague Main Railway Station

    Kartta lähellä sijaitsevista toimistoista Prague Main Railway Station Pakettiauton vuokraus

    Pakettiauton vuokra lähellä Prague Main Railway Station

    Autonvuokrauspaikat lähilentokentillä

    Autonvuokraus rautatieasemilta

    Autonvuokrauspaikat lähikaupungeissa

    Autonvuokrauspaikat lähika Prague Main Railway Station

    Miksi vuokrata auto sivustolta BOCUBO

    10%
    5%
    15%
    Säästä aikaa, säästä rahaa!
    Vertaa autonvuokraustarjouksia kohteesta Prague Main Railway Station. Halvat hinnat autonvuokraan myyjältä Pakettiauton