Minibüs Araç Kiralama Prague Main Railway Station

10
00
10
00
Minibüs Araç Kiralama Prague Main Railway Station

Minibüs Araç Kiralama Prague Main Railway Station

Prague Main Railway Station, Çek Cumhuriyeti en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Minibüs kiralama Prague Main Railway Station

Prague Main Railway StationBUDGET
BUDGET
BUDGET
7.6
/10
Çok İyi
7.9
/10
Paranın tam karşılığı
8.5
/10
Temizlik
7.3
/10
Şubede araç kiralama servisi
6.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
7.6
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
1000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Prague Main Railway Station araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Minibüs araçları, büyük ölçüde Prague Main Railway Station müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Minibüs aracı, Prague Main Railway Station Budget Car Rental tarafından Peugeot 5008 olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $70,97'dan başlamaktadır.

  Prague Main Railway Station en yüksek puanlı satıcıdan Minibüs aracı kiralamak istersen Budget Car Rental'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 1000+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 7.6/10 puan almıştır. Prague Main Railway Station Budget Car Rental mümkün olan en düşük fiyatlı Minibüs aracı, Peugeot 5008. Size günlük $70,97'a mal olacaktır.

  Budget Car Rental, 1000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.6/10 puanlamasıyla, Prague Main Railway Station en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Budget Car Rental en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $18,80 'ya Skoda Citigo.

  Çek Cumhuriyeti en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $20,04 fiyatıyla Prague Main Railway Station Budget Car Rental en ucuz araç, Volkswagen Polo.

  Skoda Citigo, Prague Main Railway Station Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $18,80'dır. Budget Car Rental, 1000+ müşteri tarafından ortalama 7.6/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Prague Main Railway Station yakınındaki Minibüs araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi Minibüs kiralık araç

En yakın şehirlerdeki Minibüs kiralık araç

Prague Main Railway Station yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

 • Prag 1.16 km / 0.72 mil

Most Popular car groups near Prague Main Railway Station

Minivan rental at Prague Main Railway Station

van picture
For traveling a large company of 7, 8, or more people recommend renting a cheap minibus. Before you rent a 9-seater bus, make sure that in the country where the minibus is not needed to be rented for a special driver service to manage the 9th local bus.
 • Opel Vivaro 8 Places | 3 Bags
 • Mercedes Viano 8 Places | 3 Bags

7 seater car rental at Prague Main Railway Station

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Mercedes Vito 7 Places | 1 Bags
 • Mercedes V Class 7 Places | 3 Bags

9 seater car rental at Prague Main Railway Station

van picture
9 seat people carrier
 • Opel Vivaro 9 Places | 4 Bags

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Prague Main Railway Station bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Minibüs kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın