Kaubikute Autorent Praha Pearaudteejaam

10
00
10
00
Kaubikute Autorent Praha Pearaudteejaam

Kaubikute Autorent Praha Pearaudteejaam

Parimad autorendi Praha Pearaudteejaam, Tššehhi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Kaubikute rent Praha Pearaudteejaam

BUDGET sees Praha Pearaudteejaam
BUDGET
BUDGET
7.6
/10
Väga hea
7.9
/10
Kogu raha väärtus
8.5
/10
Puhtus
7.3
/10
Teenindus autorendis
6.6
/10
Auto võtmise protsess
7.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 1000+ klientide arvustused

Praha Pearaudteejaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kaubikute-i autosi broneerivad just meie kliendid Praha Pearaudteejaam. Odavaimat Kaubikute-autot, Peugeot 5008, pakub Budget Car Rental, Praha Pearaudteejaamlinnas. Selle hind algab 70,97 $ päevas.

  Kui soovite rentida Kaubikute-i autot Praha Pearaudteejaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Budget Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 1000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 7.6/10. Kaubikute-auto odaivaima hinnaga Praha Pearaudteejaam on Peugeot 5008 Budget Car Rental. See maksab sulle umbes 70,97 $ päevas.

  Budget Car Rental on Praha Pearaudteejaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.6/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Skoda Citigo Mini rendiklassi sõiduk, 18,80 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Tššehhi autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Praha Pearaudteejaam-s, Volkswagen Polo, hinnaga 20,04 $ päevas.

  Praha Pearaudteejaam kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Citigo, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 18,80 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Kaubikute autorent lähedal Praha Pearaudteejaam

Kaubikute rentimine lennujaamades

Kaubikute autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Praha Pearaudteejaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Most Popular car groups near Praha Pearaudteejaam

Minivan rental at Praha Pearaudteejaam

van picture
For traveling a large company of 7, 8, or more people recommend renting a cheap minibus. Before you rent a 9-seater bus, make sure that in the country where the minibus is not needed to be rented for a special driver service to manage the 9th local bus.
 • Opel Vivaro 8 Places | 3 Bags
 • Mercedes Viano 8 Places | 3 Bags

7 seater car rental at Praha Pearaudteejaam

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Mercedes Vito 7 Places | 1 Bags
 • Mercedes V Class 7 Places | 3 Bags

9 seater car rental at Praha Pearaudteejaam

van picture
9 seat people carrier
 • Opel Vivaro 9 Places | 4 Bags

Miks rentida auto koos BOCUBO

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Praha Pearaudteejaam . Saa odavad hinnad Kaubikute autorendist