Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

4
okt
O
2023
10
00
11
okt
O
2023
10
00
Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Best rental cars in Bornmuta Lidosta Starptautiskā (BOH), Apvienotā Karaliste. No hidden charges. Free cancellation

Luksusa noma Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

KEDDY BY EUROPCAR Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.9
/10
Lieliski
8.8
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
9.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
9.4
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 5000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Luksusa automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Bornmuta Lidosta Starptautiskā. Lētāko Luksusa automašīnu piedāvā Mercedes E Class no Hertz Car Hire Bornmuta Lidosta Starptautiskā. Tā cena sākas no 207,64 $ dienā.

  Keddy-By-Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Bornmuta Lidosta Starptautiskā ar vidējo vērtējumu 8.9/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar ir Opel Corsa no Ekonomikas auto nomas klases par 20,97 $ dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Bornmuta Lidosta Starptautiskā ir Kompakts Fiat 500L automašīna ar Keddy-By-Europcar cenu sākot no 21,60 $ par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Apvienotā Karaliste auto nomas grupu, kas ir Vidējā, lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar Bornmuta Lidosta Starptautiskā ir Skoda Octavia, par 29,52 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Apvienotā Karaliste, tās nosaukums ir Hertz Car Hire (ar vidējo vērtējumu 8.1/10 ko novērtējuši 2000+ klienti). Lētākā Kompakts automašīna Bornmuta Lidosta Starptautiskā ir Ford Focus, ar cenām sākot no 40,15 $ dienā.

  Kopā ar Vidējā, populārākais modelis ir Kia Ceed Estate. Tā cena sākas no 50,94 $ dienā no Hertz Car Hire, kuras vidējais vērtējums 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Bornmuta Lidosta Starptautiskā tā ir Opel Corsa no Keddy-By-Europcar. Tās cena ir tikai 20,97 $ dienā. Keddy-By-Europcar ir novērtējuši vairāk nekā 5000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.9/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Populāras automašīnu grupas

Cheapest cars in Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Cheapest cars
Mercedes E Class Premium
hertz
Car rental Bornmuta Lidosta Starptautiskā Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 $ /day

Premium car rental at Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Premium
Mercedes E Class Premium
hertz
Car rental Bornmuta Lidosta Starptautiskā Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 $ /day

Luksusa tuvumā esošās auto nomas vietas Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Luksusa noma apkārtējās lidostās

Luksusa auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Auto nomas ostā

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Luksusa noma Bornmuta Lidosta Starptautiskā. Iegūstiet zemas cenas par Luksusa automašīnas nomai