Luxus Půjčovna Aut Mezinárodní Letiště Bournemouth

4
Říj
st
2023
10
00
11
Říj
st
2023
10
00
Luxus Půjčovna Aut Mezinárodní Letiště Bournemouth

Luxus Půjčovna Aut Mezinárodní Letiště Bournemouth

Nejlepší půjčovny aut v Mezinárodní Letiště Bournemouth (BOH), Velká Británie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna Luxus Půjčovna Luxus Mezinárodní Letiště Bournemouth

KEDDY BY EUROPCAR v Půjčovna Luxus Mezinárodní Letiště Bournemouth
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.9
/10
Vynikající
8.8
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
9.6
/10
Servis na recepci
9.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.6
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 5000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Mezinárodní Letiště Bournemouth

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Luxus automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Mezinárodní Letiště Bournemouth. Nejlevnější vozidlo Luxus představuje Mercedes E Class z Hertz Car Hire v Mezinárodní Letiště Bournemouth. Jeho cena začíná od 207,64 US$ za den.

  Keddy-By-Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Mezinárodní Letiště Bournemouth s průměrným skóre 8.9/10, založená na 5000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Keddy-By-Europcar je třída Opel Corsa z Ekonomika za cenu 20,97 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Mezinárodní Letiště Bournemouth je Kompaktní s cenami od Keddy-By-Europcar od 21,60 US$ za den pro Fiat 500L.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Velká Británie, což je Střední, nejlevnější auto z Keddy-By-Europcar v Mezinárodní Letiště Bournemouth je Skoda Octavia, cena za 29,52 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Velká Británie, jmenuje se Hertz Car Hire (průměrné skóre 8.1/10 hodnoceno 2000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Kompaktní v Mezinárodní Letiště Bournemouth je Ford Focus, s cenami od 40,15 US$ za den.

  Mezi Střední je nejoblíbenější model Kia Ceed Estate. Jeho cena začíná od 50,94 US$ za den od společnosti Hertz Car Hire, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Mezinárodní Letiště Bournemouth je Opel Corsa z Keddy-By-Europcar. Její cena je pouze 20,97 US$ za den. Keddy-By-Europcar bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.9/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Oblíbené skupiny aut

Cheapest cars in Mezinárodní Letiště Bournemouth

Cheapest cars
Mercedes E Class Premium (lepší vůz)
hertz
Car rental Mezinárodní Letiště Bournemouth Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 US$ /day

Premium car rental at Mezinárodní Letiště Bournemouth

Premium
Mercedes E Class Premium (lepší vůz)
hertz
Car rental Mezinárodní Letiště Bournemouth Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 US$ /day

Luxus pujčovna aut blízko Půjčovna Luxus Mezinárodní Letiště Bournemouth

Luxus půjčovna aut na letištích v okolí

Luxus půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Půjčovna Luxus Mezinárodní Letiště Bournemouth

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v přístavu

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Půjčovna Luxus Mezinárodní Letiště Bournemouth. Získejte levné ceny pro Luxus půjčovna aut