Luxury Auto nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

4
spa
Ant
2023
10
00
11
spa
Ant
2023
10
00
Luxury Auto nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Luxury Auto nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Best rental cars in Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis (BOH), Jungtinė Karalystė. No hidden charges. Free cancellation

Luxury nuoma Luxury nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

KEDDY BY EUROPCAR Luxury nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.9
/10
Puiku
8.8
/10
Bendra piniginė vertė
8.3
/10
Švari
9.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5000+ klientų atsiliepimais

Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Luxury automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis. Pigiausias Luxury automobilis yra Mercedes E ClassHertz Car Hire Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis. Jo kaina prasideda nuo 207,64 USD dienai.

  Keddy-By-Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Keddy-By-Europcar yra Opel CorsaEkonominė automobilių nuomos klasės už 20,97 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis yra Kompaktinė su Keddy-By-Europcar kainomis pradedant nuo 21,60 USD dienai už Fiat 500L.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtinė Karalystė yra Vidutinio dydžio, pigiausias automobilis iš Keddy-By-Europcar Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis yra Skoda Octavia29,52 USD dienai.

  Populiariausias pardavėjas Jungtinė Karalystė yra Hertz Car Hire (įvertinimo vidurkis 8.1/10 balsavus 2000+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis yra Ford Focus, kainai prasidedant nuo 40,15 USD dienai.

  Tarp Vidutinio dydžio pats populiariausias modelis yra Kia Ceed Estate. Jo kaina prasideda nuo 50,94 USD dienai iš Hertz Car Hire, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis yra Opel CorsaKeddy-By-Europcar. Jo kaina tik tai 20,97 USD dienai. Keddy-By-Europcar buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Populiarios automobilių grupės

Cheapest cars in Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Cheapest cars
Mercedes E Class Premium
hertz
Car rental Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 USD /day

Premium car rental at Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Premium
Mercedes E Class Premium
hertz
Car rental Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis Mercedes E Class
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
207,64 USD /day

Luxury automobilių nuomos vietos netoli Luxury nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Luxury auto nuoma netolimuose oro uostuose

Luxury auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Luxury nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Auto nuoma uoste

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Luxury nuoma Bornmutas Oro Uostas Tarptautinis. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Luxury